Alle producten
-
de panelen van de netwerkomheining
-
Hoge Veiligheid Mesh Fence
-
V Mesh Security Fencing
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Ijzer Vervaardigde Omheining
-
Drijf Omheining bijeen
-
Vaste Knoopomheining
-
Tijdelijke Omheining Panel
-
Palissadeomheining
-
Metaalomheining Gates
-
het gordijn van het metaalnetwerk
-
Op zwaar werk berekende Hondkennel
-
Metaalomheining Post
Contactpersoon :
Liu
Telefoonnummer :
13333085126
zoekwoorden [ mesh fence panels ] bij elkaar passen 88 producten.
2400mm X 2100mm de Gegalvaniseerde Omheining Panel 2mm van Staaltemperaturen
| Mesh Size: | 50x50mm |
|---|---|
| Draaddiameter: | 3mm |
| Verticale pijp: | 32mm |
Pvc bedekte Gegalvaniseerde V-Straalveiligheid met een laag Schermend 2.5m de Omheining van de Tuingrens
| Mesh Size: | 50mm x 200mm |
|---|---|
| Breedte: | 2.5m |
| Kleur: | Groen, zwart, wit |
5 van de Draadmesh fence galvanized van de voetketting van de het Metaalcycloon van pvc de Commerciële Draad Mesh Interlink Wire Fences
| Lengte: | 50ft |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Koppelingstype: | Speen |
Het gegalvaniseerde het netwerk van de kettingsverbinding schermen
| Deklaag: | Pvc, Galavnized |
|---|---|
| Postgrootte: | 2.5in |
| montage: | Ja |
Tuinketting Mesh Fencing 10ft Vierkante Postdeklaag van 9 Maatpvc
| Kleur: | Groen zilver, |
|---|---|
| Posttype: | Vierkant |
| Installatie: | DIY |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Tijdelijke Omheining Panel 50x50mm 6ft X 10ft
| Metaaltype: | Staalpijp |
|---|---|
| Kader het Eindigen: | Poederdeklaag |
| Gebruik: | Sportomheining, Bouwomheining, |
6ft 50ft Diamond Mesh Fence pvc Met een laag bedekt Gi Keten Verbindingsnetwerk 9 Maat
| Coating: | PVC, Galavnized |
|---|---|
| Maat: | 9 |
| Mesh Size: | 2in |
4mm Staal V Mesh Panel Fencing With Powder-Deklaag beëindigt 2.4m 2.5m
| montage: | Posten, Steunen, Klemmen, Bouten |
|---|---|
| Draaddiameter: | 4mm |
| Naam: | V Mesh Security |
Gelaste Draad V Mesh Security Fencing-het Huistuin 4mm 2.5m van pvc
| Eindig: | Gegalvaniseerd, Poederdeklaag |
|---|---|
| Post: | 60mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt poeder |
Gegalvaniseerd V Mesh Security Fencing 50mm X 200mm 2.5m 4mm
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Post: | 60mm |
| Draaddiameter: | 4mm |

