Alle producten
-
de panelen van de netwerkomheining
-
Hoge Veiligheid Mesh Fence
-
V Mesh Security Fencing
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Ijzer Vervaardigde Omheining
-
Drijf Omheining bijeen
-
Vaste Knoopomheining
-
Tijdelijke Omheining Panel
-
Palissadeomheining
-
Metaalomheining Gates
-
het gordijn van het metaalnetwerk
-
Op zwaar werk berekende Hondkennel
-
Metaalomheining Post
Contactpersoon :
Liu
Telefoonnummer :
13333085126
zoekwoorden [ mesh fence panels ] bij elkaar passen 88 producten.
De gegalvaniseerde Vaste Schapen van For Cattle Horse van de Knoopomheining bewerken Landelijk
| Aantal Horizontale Draden: | 4 |
|---|---|
| Garantie: | 10 jaar |
| Aantal bundels: | 4 |
Pvc bedekte Moderne Smeedijzeromheining 20003000mm Tuin met een laagDecoratie Woon
| Type: | Het schermen, Latwerk & Gelaste poorten, |
|---|---|
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder, Met een laag bedekt pvc, met een laag bedekte galvanized+polyester, onde |
| KADERmateriaal: | Metaal |
Op zwaar werk berekende 2 ' X 2“ Omheining 9 van de Kettingsverbinding Maat galvaniseerden 50ft X 8ft Diamond Wire Mesh
| Posttype: | Vierkant |
|---|---|
| Deklaag: | Pvc, Galavnized |
| Kleur: | Groen zilver, |
1.8m Vaste de Knoopomheining Met grote trekspanning van de Landbouwweide Gebied
| Aantal bundels: | 4 |
|---|---|
| Lengte: | 50ft |
| Garantie: | 10 jaar |
De hete Onderdompeling galvaniseerde Vaste Omheining van de Knoopdraad 8ft het Netwerk van de Hertendraad
| Materiaal: | Hout |
|---|---|
| Mesh Size: | 2in X 4in |
| Horizontale draad: | 2in X 4in |
Vaste Ondergedompeld Heet met grote trekspanning van Grassland Deer Farm van de Knoopomheining Gegalvaniseerd
| Deklaag: | Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Mesh Size: | 2in X 4in |
| Bovenkant & Bodemdraad: | 2in X 4in |
6ft X 10ft Buiten Op zwaar werk berekende Buitengewoon brede Hondkennel Gelaste Draad
| Deurtype: | Klink |
|---|---|
| Vouwbaar: | Nr |
| Garantie: | 1 jaar |
De zwarte Op zwaar werk berekende Hondkennel stelt 4ft X 4ft X 6ft in werking buiten Gelast Draadnetwerk
| Aantal Deuren: | 1 |
|---|---|
| Grootte: | Groot |
| Deurtype: | Klink |

